Zastrzeżenia prawne

Zawartość serwisu ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Treść artykułów zamieszczonych na stronie internetowej ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępuje konsultacji z lekarzem i nie może być podstawą do stosowanych na własną rękę indywidualnych form terapii i przyjmowania jakichkolwiek środków farmakologicznych. Własciciel portalu i osoby współpracujące nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych na stronach portalu. Wszystkie fotografie i artykuły objęte są ochrona prawem autorskim i bez zgody ich autorów ich kopiowanie i powielanie jest zabronione.

Wszystkie nazwy i znaki towarowe występujące w serwisie internetowym fitostar.pl są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub nazwami własnymi firm i pojawiają się w celach informacyjnych.

Wszystkim odwiedzającym serwis internetowy firmy Fitostar  zapewniamy anonimowość. Informacje zbierane przez nas w postaci logów systemowych (np. nr IP), które wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w internecie, wykorzystywane są wyłącznie do celów statystycznych i administracyjnych i w żaden sposób nie są upowszechniane, ani udostępniane osobom trzecim.